Комплексні рішення

 • ИПК естественных наук (физика, химия, биология)

  Інтерактивний предметний кабінет (ІПК) природничих наук обладнаний комплектом інтерактивного лабораторного устаткування. Він забезпечує високий рівень викладання природничих наук: хімії, фізики, біології.
  Навчально-методичне обладнання кабінету базується на глибинному розумінні особливостей предмету, психології сприйняття навчального матеріалу.
   

   ...

 • Интерактивная лаборатория металлообработки

  Сучасне виробництво вимагає виключної якості обробки металу, що залежить не лише від обладнання, але й від кваліфикації персоналу, що працює на ньому, від его теоретичної і практичної підготовки, здатності швидко пристосовуватись до нових умов виробництва.
  Комплект обладнання інтерактивної лабораторії дозволяє прискорити процес навчання технологіям обробки металу на...
 •  KlassmatePresenter - спеціалізований програмний комплекс для роботи з інтерактивною дошкою. 

   KlassmatePresenter надає педагогу широкі можливості для створення ефективних, динамічних та цікавих занять:

   ...

 • Виртуальный лабораторный практикум

  Виртуальний лабораторний практикум - набір спеціализованих електронних ресурсів, що підтримуєть кивладання природничо-научних дисциплін в учбових закладах різних рівнів.
  Дозволяє провадити лабораторні практикуми в різних режимах: фронтальному, індивідуальному та груповому.
  ПЗ подтримує використання об'ектів різних типів: відео, анімації, інтерактивів, віртуальних експерементів, текстових...
 • Интерактивная лаборатория электросварки

  Продуктивність і якість зварювання залежать від застосовуваного зварювального обладнання, матеріалів, режимів зварювання, а головне - від кваліфікації зварювальника: рівня його теоретичних знань і практичної підготовки. 
  Комплект обладнання інтерактивної лабораторії електрозварювання дозволяє прискорити процес навчання технологіям зварювання (і відповідно знизити витрати), підвищити...
 • Комплекс для тренингов и презентаций

  Комплекс призначений для проведення нарад, тренінгів, прес-конференцій, презентацій та інших заходів. Саме універсальність устаткування комплексу дозволяє організувати проведення різнобічних заходів. Важливою функцією комплексу забезпечення проведення доповідей і презентацій.
  Ядром комплексу є інтерактивна дошка, яка поєдную в собі Інтерактивний екран, Маркерну дошку та Магнітну...
 • Комплекс интерактивной видеоконференцсвязи

  Комплекс дозволяє програмно реалізувати сучасні системи відеоконференцзв'язку для бізнесу, навчання та спілкування. Його можливості дозволяють транслювати зображення і голос доповідача та учасників.
  Доповідач має можливість оцінити реакцію учасників, зрозуміти їх потреби та адекватно на них відреагувати: вибрати зручний для слухачів темп доповіді, відповісти на поставлене...
 • Комплекс: Сервер учебного заведения

  Сервер навчального закладу є ядром навчально-методичної та інформаційної інфраструктури освітнього закладу, а також ланкою, що з'єднує школу з іншими навчальними закладами, методичними центрами, національними та світовими освітніми ресурсами.
  Сервер керує такими службами як: файловий сервер, DHCP сервер, поштовий сервер, HTTP сервер. Сервер може підтримувати портал...
 • Мобильный компьютерный класс (МКК)

  Мобільний комп'ютерний клас є повнофункціональним комп'ютерним класом "на колесах". За допомогою візка-сайфа, що призначений для зберігання та транспортування комп'ютерів, МКК за лічені хвилини може бути переміщений в будь-яке місце навчального закладу та підготовлений до роботи.
  Наочність, легкість керування, функціональність; а також суттєво нижча сукупна вартість володіння у...
 • Мультимедийный аудиторный комплекс

  Одним з найважливіших завдань навчального процесу є підвищення рівня засвоєння студентами навчального матеріалу, тобто розуміння, запам'ятовування, а також вміння застосовувати на практиці отримані теоретичні знання.
  Мультимедійний аудиторний комплекс дозволяє реалізувати ці завдання, надаючи викладачеві інструменти для підготовки навчального матеріалу та проведення семінарських занять,...