Новини

Дата Подія Описание
04.09.12 У День знань компанія ІНТО завершила проект обладнання 11 інтерактивних кабінетів в школу №106 в м. Києві

   У День знань Президент України Віктор Янукович взяв  участь в урочистому відкритті реконструйованої спеціалізованої школи №106 І-ІІІ ступенів із поглибленим вивченням іноземних мов. Інститут новітніх технологій в освті безпосередньо прийняв  участь у  оснащенні найсучасними  інтерактивними кабінетами та провів методичну підготовку та навчання вчителів цієї школи.

 

Подробнее..
03.04.11 У Києві пройдуть щорічні міжнародні спеціалізовані виставки українських та закордонних навчальних закладів

 

7-9 квітня в "Українському домі" відбудуться щорічні міжнародні спеціалізовані виставки "Освіта та кар’єра - 2011" та "Освіта за кордоном". Захід проходитиме за підтримки Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.

 

Подробнее..
15.03.11 Табачник збільшить держзамовлення вишів на ІТ-спеціалістів

Міністерство освіти і науки планує у 2011 р збільшити держзамовлення на підготовку дефіцитних кадрів, серед яких фахівці з комп'ютерних, інженерних , біо- й нанотехнологій. Одночасно з цим буде скорочено замовлення на «незатребувані» спеціальності.

Подробнее..
22.02.11 Інститут Новітніх Технологій в Освіті (отримав срібну медаль та почесне звання «Лідер у створенні сучасних засобів навчання» на виставці «Сучасна освіта в Україні – 2011».

  ІНТО з благодійною метою взяв участь у 14 міжнародній виставці навчальних закладів «Сучасна освіта в Україні – 2011». У рамках проекту Михайлівській загальноосвітній середній школі Винницької області була подарована інтерактивна дошка ePresenter, що має максимальну активну робочу поверхню та бездоганна у використання для проведення навчання в усіх типах навчальних закладів. Також ІНТО був нагороджений срібною медаллю та почесним званням «Лідер у створенні сучасних засобів навчання»

Подробнее..
04.02.11 Завершений проект створення цифрової мовної лабораторії для Авіакомпанії «Українські вертольоти»

23 березня 2010 року компанія ІНТО успішно завершила проект створення апаратно-програмно-методичного комплексу «Цифрова мовна лабораторія» в Авіакомпанії «Українські вертольоти». 

Подробнее..