Комплексные решения для специального образования

 • Интерактивная лаборатория электросварки

  Продуктивність і якість зварювання залежать від застосовуваного зварювального обладнання, матеріалів, режимів зварювання, а головне - від кваліфікації зварювальника: рівня його теоретичних знань і практичної підготовки. 
  Комплект обладнання інтерактивної лабораторії електрозварювання дозволяє прискорити процес навчання технологіям зварювання (і відповідно знизити витрати), підвищити...
 • Интерактивная лаборатория металлообработки

  Сучасне виробництво вимагає виключної якості обробки металу, що залежить не лише від обладнання, але й від кваліфикації персоналу, що працює на ньому, від его теоретичної і практичної підготовки, здатності швидко пристосовуватись до нових умов виробництва.
  Комплект обладнання інтерактивної лабораторії дозволяє прискорити процес навчання технологіям обробки металу на...
 • Лингафонный кабинет

  Лінгафонний кабінет в запропонованій реалізації являє собою цифрову мовну лабораторію. На відміну від традиційних лінгафонних кабінетів його побудовано на основі стаціонарного або мобільного комп'ютерного класу, доукомплектованого спеціалізованим програмним забезпеченням. Лінгафонний кабінет підтримує режими групової та індивідуальної роботи. 
  Викладач отримує великі можливості не лише для підготовки та...
 • Мультимедийный аудиторный комплекс

  Одним з найважливіших завдань навчального процесу є підвищення рівня засвоєння студентами навчального матеріалу, тобто розуміння, запам'ятовування, а також вміння застосовувати на практиці отримані теоретичні знання.
  Мультимедійний аудиторний комплекс дозволяє реалізувати ці завдання, надаючи викладачеві інструменти для підготовки навчального матеріалу та проведення семінарських занять,...