Комплексные решения для общего образования

 • Інтерактивний комплект для тестування та голосування ePresenter

  Інтерактивний комплект ePresenter призначений для проведення тестування, анкетування, голосування, проведення контрольних робіт у навчальних закладах, результати котрих миттєво виводяться на екран. Наш інтерактивний комплект для тестування робить процес перевірки знань простим та швидким, дозволяє проводити тестування та опитування учнів на будь-якому етапі заняття та...
 • ИПК естественных наук (физика, химия, биология)

  Інтерактивний предметний кабінет (ІПК) природничих наук обладнаний комплектом інтерактивного лабораторного устаткування. Він забезпечує високий рівень викладання природничих наук: хімії, фізики, біології.
  Навчально-методичне обладнання кабінету базується на глибинному розумінні особливостей предмету, психології сприйняття навчального матеріалу.
   

   ...

 • Комплекс: Сервер учебного заведения

  Сервер навчального закладу є ядром навчально-методичної та інформаційної інфраструктури освітнього закладу, а також ланкою, що з'єднує школу з іншими навчальними закладами, методичними центрами, національними та світовими освітніми ресурсами.
  Сервер керує такими службами як: файловий сервер, DHCP сервер, поштовий сервер, HTTP сервер. Сервер може підтримувати портал...
 • Лингафонный кабинет

  Лінгафонний кабінет в запропонованій реалізації являє собою цифрову мовну лабораторію. На відміну від традиційних лінгафонних кабінетів його побудовано на основі стаціонарного або мобільного комп'ютерного класу, доукомплектованого спеціалізованим програмним забезпеченням. Лінгафонний кабінет підтримує режими групової та індивідуальної роботи. 
  Викладач отримує великі можливості не лише для підготовки та...
 • Мобильный компьютерный класс (МКК)

  Мобільний комп'ютерний клас є повнофункціональним комп'ютерним класом "на колесах". За допомогою візка-сайфа, що призначений для зберігання та транспортування комп'ютерів, МКК за лічені хвилини може бути переміщений в будь-яке місце навчального закладу та підготовлений до роботи.
  Наочність, легкість керування, функціональність; а також суттєво нижча сукупна вартість володіння у...
 • Универсальный интерактивный кабинет (УИК)

  УІК є головним компонентом апаратно-програмно-методичного комплексу "Інтерактивна школа".
  Універсальний інтерактивний кабінет максимально використовує потенціал інформаційних технологій в навчально-виховному процесі. Він охоплює такі процеси, як підготовка навчального матеріалу, проведення уроків; інтерактивне тестування, опитування та голосування; моніторинг учнівських знань...