Комплексные решения для организаций

 • Интерактивная лаборатория электросварки

  Продуктивність і якість зварювання залежать від застосовуваного зварювального обладнання, матеріалів, режимів зварювання, а головне - від кваліфікації зварювальника: рівня його теоретичних знань і практичної підготовки. 
  Комплект обладнання інтерактивної лабораторії електрозварювання дозволяє прискорити процес навчання технологіям зварювання (і відповідно знизити витрати), підвищити...
 • Интерактивная лаборатория металлообработки

  Сучасне виробництво вимагає виключної якості обробки металу, що залежить не лише від обладнання, але й від кваліфикації персоналу, що працює на ньому, від его теоретичної і практичної підготовки, здатності швидко пристосовуватись до нових умов виробництва.
  Комплект обладнання інтерактивної лабораторії дозволяє прискорити процес навчання технологіям обробки металу на...
 • Інтерактивний комплект для тестування та голосування ePresenter

  Інтерактивний комплект ePresenter призначений для проведення тестування, анкетування, голосування, проведення контрольних робіт у навчальних закладах, результати котрих миттєво виводяться на екран. Наш інтерактивний комплект для тестування робить процес перевірки знань простим та швидким, дозволяє проводити тестування та опитування учнів на будь-якому етапі заняття та...
 • Комплекс интерактивной видеоконференцсвязи

  Комплекс дозволяє програмно реалізувати сучасні системи відеоконференцзв'язку для бізнесу, навчання та спілкування. Його можливості дозволяють транслювати зображення і голос доповідача та учасників.
  Доповідач має можливість оцінити реакцію учасників, зрозуміти їх потреби та адекватно на них відреагувати: вибрати зручний для слухачів темп доповіді, відповісти на поставлене...
 • Комплекс для синхронного дистанционного обучения

  Синхронне навчання передбачає взаємодію викладача з аудиторією в режимі реального часу. Викладач має змогу не лише оцінювати знання, але й слідкувати за реакцією студентів, миттєво реагуючи на проблеми, що виникають у них, обирати найбільш зручний темп проведення занять.
  Програмно-апаратний комплекс для синхронного...
 • Комплекс для тренингов и презентаций

  Комплекс призначений для проведення нарад, тренінгів, прес-конференцій, презентацій та інших заходів. Саме універсальність устаткування комплексу дозволяє організувати проведення різнобічних заходів. Важливою функцією комплексу забезпечення проведення доповідей і презентацій.
  Ядром комплексу є інтерактивна дошка, яка поєдную в собі Інтерактивний екран, Маркерну дошку та Магнітну...