Комплекс мультимедійний інтерактивний ePresenter ЕР-I «Інтерактивна підлога»

Огляд

 Комплекс мультимедійний інтерактивний ePresenter ЕР-I «Інтерактивна підлога» - це інтерактивна система, яка миттєво реагує на рухи людей. Візуальні ефекти перетворюють підлогу на захопливу місце, що дозволяє проводити навчання, реабілітаційну роботу та розважальну та рекламні кампанії. Функціональність комплексу забезпечує широкий спектр застосування у будь-якій кімнаті, на рівній однотонній світлій поверхні. Споживачами такої системи є  заклади дошкільної та позашкільної освіти, загальної середньої освіти, реабілітаційні центри, класи інклюзії, розважальні центри. Ви можете обрати вид інтерактивної підлоги в залежності від власних потреб та обрати вид розміщення складових комплексу.

До складу комплексу входять міні-комп’ютер управління комплексом з встановленим комплектом програмного забезпечення, мультимедійний проектор, оптична система, пульт дистанційного керування для управління комплексом, комплект монтажних елементів (за вибором замовника, складові комплексу можуть розміщатися у єдиному корпусі)

Характеристики

Мультимедійний проектор (з яскравістю 4000 Лм, контрастністю 16000:1, з підтримкою зображення 4:3, 16:9, 16:10)

Міні комп'ютер з встановленим комплектом програмного забезпечення (частота процесора: 2.0 GHz, оперативна пам’ять:  4 gb DDR4, жорсткий диск SSD:  60 gb, блок живлення: 200 Вт, та з роз'ємами LAN RJ45, HDMI та VGA,  Audio 3.5 Jack, 2хUSB, Wifi)

Оптична система (на базі сенсорного модуля з роздільною здатністю: 640х480 px, з діодним інфрачервоним підсвічуванням, що забезпечує розпізнавання рухів  рук та ніг та дозволяє обмежити дистанцію розпізнавання рухів від загальної дистанції до підлоги з системою дзеркальної проекції)

Пульт дистанційного керування для керування комплексом

Кріплення для кріплення комплексу на стелі (за бажанням Ви можете обрати розміщення комплексу у єдиному корпусі)

 

 

115 000.00грн.
Артикул: 04030
Ціна: 115 000.00грн.