БФП Epson М200

Огляд

  Epson М200 - це високошвидкісне струминне монохромне МФУ великими ємностями для чорнила об'ємом 140 мл, і автоподатчиком для сканування документів ємністю на 30 аркушів. Завдяки своїй унікальній конструкції даний пристрій дає можливість друкувати документи з рекордно низькою собівартість, а за рахунок використання пігментного чорнила відбитки миттєво висихають і не розмазуються при попаданні води або механічному впливі.
 
  Рекордно низька собівартість друку
Завдяки великим ємностей і контейнерів з чорнилом по 140 мл ви зможете надрукувати великий об'єм документів за рекордно низькою ціною: всього 15 копійок за документ формату А4 
 
  Два контейнери з чорнилом по 140 мл у комплекті.
У комплекті з пристроєм йде два контейнери з чорнилом пігментним чорнилом ємністю по 140 мл. кожен. Завдяки цьому здобуваючи новий пристрій, ви можете роздрукувати до 11 000  відбитків вже зі стартового комплекту чорнила, що, безсумнівно, дозволить вам заощадити, і істотно знизить вартість володіння пристроєм.
 
  Висока якість друку і надійність
Завдяки унікальній технології друку Epson Micro Piezo і точному контролю тиску в ємностях з чорнилом ви завжди отримуєте відбитки чудової якості. Спеціально розроблені матеріали, на основі яких виготовлені компоненти пристрою, забезпечують довгий термін служби принтера і роботу без поломок.
 
 Висока швидкість друку
Додатковою перевагою Epson M200 є висока швидкість друку: до 34 стор. / Хв. Що дозволить заощадити вам час, який відіграє все більшу роль у сучасному бізнесі. Використовуючи даний пристрій, ви можете бути впевнені в тому, що всі необхідні документи будуть роздруковані в максимально короткі терміни.
 
 Зручність роботи і безпечне транспортування пристрою
Особлива конструкція ємностей і контейнерів з чорнилом дозволяє навіть недосвідченому користувачеві з легкістю впоратися із заправкою чорнила. Спеціальна система блокування чорнила в ємностях гарантує безпечне перевезення пристрої, виключаючи можливість протікання чорнил.
 
  Нова гарантія на Фабрику друку Epson
Підтвердженням високої надійності Фабрики друку Epson M200 є надання гарантії на 12 місяців або 50 000 відбитків .
 
  Можливість підключення декількох ПК по мережі Ethernet
Додаткова зручність використання Epson M200 в умовах малого офісу полягає в можливості приєднання декількох комп'ютерів по мережі Ethernet. Таким чином, будь-який з ваших співробітників зможе відправляти завдання на друк або сканувати необхідні матеріали зі свого робочого місця.
 
  Відмінна якість друку документів
При друку пристрій використовує унікальні пігментні чорнило Epson, які забезпечують:
  Чіткий текст і графіку на звичайному папері
  Відбитки миттєво висихають
  Не змащуються при виділенні маркером
  Не розтікаються при попаданні води
 
  Автоподатчик для сканування документів
Цей пристрій, також, дозволяє сканувати багатосторінкові документи за допомогою автоподатчика на 30 аркушів, а дворядковий РК-дисплей спростить вам керування пристроєм. 

2 406.00грн.
Артикул: 21009
Ціна: 2 406.00грн.