Принтер Epson L100

Огляд

  Epson L100 - 4-х кольоровий принтер з великими ємностями для чорнила, спеціально створений для тих, кому необхідна економічна кольоровий друк у великих обсягах - маркетингові відділи, невеликі комерційні організації, школи та університети, державні установи.
 
  Фабрика друку Epson - це інноваційна лінійка оригінальних друкованих пристроїв з рекордно низькою собівартістю кольорового друку:
 
чорно-білий документ формату А4 - від 2 копійок за сторінку
кольоровий документ формату А4 - менше 4 копійок за сторінку
 
  Epson L100 має вбудовані ємності для чорнила, що дозволяє їм легко справлятися з великими обсягами друку кольорових документів і фотографій. Epson традиційно гарантує високу якість друку, надійність, зручність використання, а головне - сенсаційно низьку собівартість друку.
 
  Зручність роботи і гарантія Epson
Особливі конструкції вбудованих ємностей і контейнерів з чорнилом дозволяють навіть недосвідченому користувачеві з легкістю впоратися з їх заправкою. Спеціальна система блокування в ємностях і заглушки для повітряних фільтрів гарантують безпечне перевезення пристрої, виключаючи можливість протікання чорнил. Крім того, на пристрої лінійки "Фабрика друку Epson" надається гарантія 6 місяців або 6000 відбитків. 

1 284.00грн.
Артикул: 21008
Ціна: 1 284.00грн.