БФП Epson L550

Огляд

  Фабрика друку Epson L550 - це високошвидкісний 4-х кольоровий БФП з великими ємностями для чорнила об'ємом по 70 мл. і функцією факсу, Який ідеально підходить для друку великих обсягів документів з максимально низькою собівартістю. Завдяки високій швидкості, широкому функціоналу і низької собівартості друку даний пристрій буде ідеальним помічником для вашого бізнесу, а так само значно скоротить витрати на друк.
 
  Рекордно низька собівартість друку
Завдяки великим ємностей і контейнерів з чорнилом по 70 мл ви зможете надрукувати великий об'єм документів за рекордно низькою ціною: - кольорові документи А4 - менше 20 копійок за сторінку, ч/б документи всього 7 копійок за сторінку.
 
  Висока якість друку і надійність
Завдяки унікальній технології друку Epson Micro Piezo і точному контролю тиску в ємностях з чорнилом ви завжди отримуєте відбитки чудової якості. Спеціально розроблені матеріали, на основі яких виготовлені компоненти пристрою, забезпечують довгий термін служби принтера і роботу без поломок.
 
  Зручність роботи і безпечне транспортування пристрою
Особлива конструкція ємностей і контейнерів з чорнилом дозволяє навіть недосвідченому користувачеві з легкістю впоратися із заправкою чорнила. Спеціальна система блокування чорнила в ємностях гарантує безпечне перевезення пристрої, виключаючи можливість протікання чорнил.
 
  Висока швидкість друку
Додатковою перевагою Epson L550 є висока швидкість друку: до 33 стор./хв. Що дозволить заощадити вам час, який відіграє все більшу роль у сучасному бізнесі. Використовуючи даний пристрій, ви можете бути впевнені в тому, що всі необхідні документи будуть роздруковані в максимально короткі терміни.
Нова гарантія на Фабрику друку Epson
Підтвердженням високої надійності Фабрики друку Epson L550 є розширення гарантії у порівнянні з пристроями попереднього модельного ряду. Тепер вона становить 12 місяців або 30 000 відбитків.
 
  Можливість підключення декількох ПК по мережі Ethernet
Додаткова зручність використання Epson L550 в умовах малого офісу полягає в можливості приєднання декількох комп'ютерів по мережі Ethernet. Таким чином, будь-який з ваших співробітників зможе відправляти завдання на друк або сканувати необхідні матеріали зі свого робочого місця.
 
  Підтримка додатка Epson iPrint
Ще однією перевагою Фабрики друку Epson L550 є підтримка додатка Epson iPrint. Друкуйте і скануйте зображення з ваших мобільних пристроїв, що працюють на базі iOS і Android! За допомогою Epson iPrint можна друкувати фото у форматі JPEG і документи у форматі PDF а для пристроїв на базі iOS додатково друк документи у форматах Word, Excel і PowerPoint. А так само сканувати зображення і зберігати їх на вашому мобільному пристрої.
 
  Відправка і отримання факсимільних повідомлень в ч / б та в кольорі
Незважаючи на компактні розміри, БФП L550 володіє не тільки функціями принтера-сканера-копіра, але включає в себе вбудований кольоровий факс. Ви зможете відправляти і отримувати факсимільні повідомлення в кольорі або в ч / б в автоматичному режимі або після розмови з абонентом, підключивши до пристрою телефонну трубку. А зручний дворядковий РК-дисплей робить налагодження даного пристрою як не можна більш простою і зрозумілою. 

2 653.20грн.
Артикул: 21002
Ціна: 2 653.20грн.