Принтер Epson L800

Огляд

 Epson L800 - унікальний 6-кольоровий пристрій з вбудованими великими ємностями для чорнила, спеціально створений для тих, кому необхідна економічний друк фотографій та СD / DVD дисків - для фотосалонів, фотолабораторій, приватних фотографів, які працюють на дому, і багатьох інших бізнес-користувачів .
 Фабрика друку Epson - це інноваційна лінійка оригінальних друкованих пристроїв з рекордно низькою собівартістю кольорового друку:
 
  чорно-білий документ формату А4 - від 2 копійок за сторінку
  кольоровий документ формату А4 - менше 4 копійок за сторінку
  фотографія 10х15 - менше 40 копійок за відбиток
 
 Epson L800 має вбудовані ємності для чорнила, що дозволяє їм легко справлятися з великими обсягами друку кольорових документів і фотографій. Epson традиційно гарантує високу якість друку, надійність, зручність використання, а головне - сенсаційно низьку собівартість друку.
Зручність роботи і гарантія Epson
Особливі конструкції вбудованих ємностей і контейнерів з чорнилом дозволяють навіть недосвідченому користувачеві з легкістю впоратися з їх заправкою. Спеціальна система блокування в ємностях і заглушки для повітряних фільтрів гарантують безпечне перевезення пристрої, виключаючи можливість протікання чорнил. Крім того, на пристрої лінійки "Фабрика друку Epson" надається гарантія 6 місяців або 3000 відбитків.
 
 

2 088.48грн.
Артикул: 21001
Ціна: 2 088.48грн.