Інтерактивна дошка ePresenter ЕР-84Т

Огляд

Інтерактивна дошка ePresenter EP-84T є інтерактивною дошкою прямої проекції, побудованою на основі інфрачервоної технології.

Апаратне та програмне забезпечення ІД дозволяють виконувати будь-які дії простим дотиком (пальців руки або маркером) до інтерактивної поверхні. Це інтерактивна система з великим набором функцій, які допоможуть Вам під час проведення уроків, презентацій, лекцій, доповідей.

Діагональ інтерактивної поверхні складає 81,5 дюйми (205см). Завдяки інфрачервоній технології, дошка реагує як на дотик паляців рук так і на маркери, підтримує 10 одночасних дотикі та стандартні функції лівої та правої кнопок мишки у точці дотику до інтерактивної поверхні.

ПЗ Klassmate Presenter має багатомовний інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, велику кількість інструментів для створення, редагування та демонстрації інтерактивного навчального матеріалу. Завдяки функціоналу BYOD передбачена можливість одночасної роботи учнів та вчителя на інтерактивній дошці зі своїх персональних приладів

До складу інтерактивної дошки входять інтерактивна дошка ePresenter, інтерфейсний кабель USB, маркери, розумний лоток (опціонально), телескопічна указка (опціонально), комплект програмного забезпечення, експлуатаційна документація та комплект монтажних елементів.

Особливості

  • - оптимальна ціна за рахунок власного серійного виробництва
  • - наявність свідоцтва про визнання відповідності педагогічним вимогам
  • - відповідність всім обов'язковим вимогам, що встановлені Наказовм МОН України №704
  • - наявність української сертифікації та санітарно-гігієнічних висновків.

Колір на фото може дещо відрізнятися від оригіналу

20 400.00грн.
Артикул: 03060
Ціна: 20 400.00грн.

Закажіть роботи з монтажу проектору, прокладки кабелю та встановлення ПЗ

Виберіть додатковий семінар по роботі з інтерактивним обладнанням