Українська мова, 7 клас

Огляд

 

Електронний навчально-методичний комплект «Українська мова, 7 клас» для загальноосвітніх навчальних закладів (ЕНМК) укладений відповідно до Програми Міністерства освіти і науки України з української мови.

 

ЕНМК в своєму складі містить: конструктор уроків; конструктор тестових завдань; каталог авторських уроків; довідкову інформацію.

 

За допомогою конструктора уроків ви зможете: провести урок за готовим сценарієм; сформувати власний урок, використовуючи стандартний набір базових елементів ЕНМК; імпортувати окремі базові елементи до обраного уроку тощо.

 

Також можна скористатися каталогом авторських уроків, які упорядковані за темами програми з української мови для 7 класу. В уроках запропоновані різні форми, методи і прийоми навчання, які дають змогу сформувати вміння і навички аналізувати, порівнювати, узагальнювати, встановлювати причинно-наслідкові зв’язки між мовними явищами.

 

До кожного розділу ЕНМК пропонуються тестові завдання для тематичного оцінювання, які можна доповнити, скориставшись конструктором тестових завдань.

 

Основні складові змістової частини ЕНМК «Українська мова, 7 клас»:

1. Теоретичні відомості (таблиці, правила, схеми, алгоритми);

2. Тексти з розвитку зв’язного мовлення;

3. Тести для визначення індивідуального досвіду й компетентності учня з усіх видів мовленнєвої діяльності (читання, слухання, говоріння, письма);

4. Вправи і завдання для здобуття, закріплення і використання знань; формування мовних і мовленнєвих умінь і навичок;

5. Матеріал для самостійної роботи й індивідуальних завдань;

6. Тестові завдання для контролю та самоконтролю за навчальними досягненнями учнів з української мови;

7. Довідковий теоретичний матеріал для корекції роботи.

 

 

 

 

 

45.00грн.
Артикул: 12023
Ціна: 45.00грн.

Відео

You are missing some Flash content that should appear here! Perhaps your browser cannot display it, or maybe it did not initialize correctly.