Алгебра, 11 клас

Огляд

 

«Алгебра, 11 клас» - інтерактивний навчальний засіб, що використовує сучасні мультимедійні засоби навчання. Він містить найповнішу інформацію по усім розділам курсу алгебри за 11 клас.

 

Мета уроків, що входять до інтерактивного курсу «Алгебра, 11 клас», - дати учням базові знання з курсу, що вивчається, допомогти їм засвоїти основні поняття, формули та теореми. В уроках закладено принцип «від простого до складного».

 

Зміст ЕНМК «Алгебра, 11 клас» складається з наступних розділів::

1. Повторення курсу алгебри 10-го класу.

2. Границя і неперервність.

3. Похідна та її застосування.

4. Інтеграл та його застосування.

5. Елементи комбінаторики.

6. Початки теорії ймовірностей.

7. Елементи статистики.

8. Систематизація та повторення курсу.

Інтерактивні моделі.

Таблиці.

Портрети.

 

До кожної теми вводяться основні поняття та визначення, зручна система пошуку та підказок, що робить процес вивчення матеріалу цікавим та результативним. Теоретичний матеріал згруповано в уроки, які представлені в наглядній формі й доповнені компонентами, які необхідні кожному підручнику (словником, таблицями, біографіями видатних математиків, інтерактивними моделями тощо).

 

Кожний урок та тема завершується серією тестів, за результатами яких можна зробити висновок про степінь засвоєння учнями навчального матеріалу. По завершенні кожної теми проводиться віртуальна контрольна робота.

 

 

 

 

 

45.00грн.
Артикул: 12020
Ціна: 45.00грн.

Відео

You are missing some Flash content that should appear here! Perhaps your browser cannot display it, or maybe it did not initialize correctly.