Іноземна література, 10 клас

Огляд

 

Педагогічний програмний засіб «Іноземна література, 10 клас» має на меті дати якомога повніше уявлення про те, як історично складалась література Англії, які жанри формувалися в різні історичні періоди, наскільки вони були популярні у сучасників і як впливали на формування моралі й культури.

 

Складові змістової частини ППЗ «Іноземна література, 10 клас»:

– Середньовіччя (1066-1486).

– Ренесанс (1486-1625).

– Вісімнадцяте століття (1702-1798).

– Романтизм (1798-1837).

– Вікторіанський період (1837-1901).

– Література ХХ століття та модернізм.

– Література сучасності.

– Підсумкове опитування.

– Факультативні матеріали.

– Портрети та біографічні довідки.

 

Портрети та біографічні довідки. Презентуючи творчість поетів Англії, в ППЗ пропонуються літературні аудіо-уроки, на яких учні можуть прослухати уривки чи весь вірш, які начитані носіями мови чи висококваліфікованими викладачами в галузі англійської літератури, наприклад «The Canterbury Tales». – у виконанні доцента В.В. Євченко, «Сонет 116» В. Шекспіра – акторами англійського театру. Вам також пропонується підсумувати свої знання, наприклад, у формі ессе, статті, резюме, етюду, експромту, особистого листа, критичного огляду/аналізу тощо.

 

Після проходження кожної теми, а також всього курсу літератури Англії в ППЗ пропонуються тести, які передбачають контроль рівня засвоєння учнями навчального матеріалу, починаючи із середніх віків і творчості Дж.Чоссера і закінчуючи ХХ століттям і творами Агати Крісті та ін.

 

 

 

 

 

45.00грн.
Артикул: 12012
Ціна: 45.00грн.

Відео

You are missing some Flash content that should appear here! Perhaps your browser cannot display it, or maybe it did not initialize correctly.