Лінгафонний кабінет (10 +1 робочих місць)

Огляд

 

Сучасний лінгафонний кабінет на 10 +1 робочих місць, який поєднує: спеціалізоване програмне забезпечення, мультимедійні ноутбуки на робочих місцях, високоякісну гарнітуру, комутатор і акустичну систему.

 

Ноутбук Lenovo  надійний і стильний ноутбук дозволяє дивитися і створювати презентації, проводити відеоконференції і виконувати кілька завдань одночасно. Універсальний ноутбук оснащений дисплеєм HD з діагоналлю 39.6 см (15.6 "). Обсяг оперативної пам'яті становить 4 ГБ, жорсткого диска - 500 ГБ. Графічний адаптер - інтегрований, AMD Radeon HD 6310M.

Акустична система SP-HF1201A складається з високоякісних компонентів, а корпус виконаний з міцних панелей МДФ. Завдяки поєднанню в кожній колонці двох 4” низькочастотних динаміків и 1,5” твітера акустична система відтворює глибокий і чистий звук загальною потужністю 30 Вт.

 

Гарнітура Plantronics – перша гарнітура із підтримкою широкосмугового голосового кодека SILK.

 

Комутатор D-Link DES-1016D має 16 портів 10/100 Мбіт/с, що дозволяють невеликій робочій групі гнучко підключатися мережами до Ethernet і Fast Ethernet, а також інтегрувати їх. Це досягається завдяки властивості портів автоматично визначати мережеву швидкість, погоджувати стандарти 10Base-T і 100Base-TX, а також режим передачі напів/повний дуплекс.

 

 

 

 

 

Лінгафонний кабінет
255 186.00грн.
Артикул: 05010 / 15010 / 16040 / 16060 / 16050
Ціна: 255 186.00грн.
Програмне забезпечення Лінгафонний кабінет (10 +1 робочих місць)

Монтаж та інсталяція

Спецификация

Специфікація: 

 

Технічні характеристики програмного комплексу

Можливості програмного забезпечення

Опис

Віртуальний цифровий магнітофон

Дозволяє прослуховувати аудіофайли, записувати мовлення, а також виконувати обидві дії одночасно, що особливо важливо при відпрацюванні учнями наступних мовних навичок: 

- Читання і повторення (прослуховування аудіозапису, синхронне читання тексту); 

- Аудіювання і вимова (прослуховування аудіозапису, тренування вимови, запис свого голосу для подальшого порівняння зі зразком); 

-  Листи (проведення диктанту, викладу); 

- Синхронного перекладу (виконання ролі перекладача-синхроніста з можливістю запису власного перекладу).

Он-лайн трансляція навчальних матеріалів

 Транслювання на комп'ютери всіх учнів (групи, чи обраної учня) навчальних матеріалів безпосередньо з комп'ютера викладача (або з комп'ютера обраного учня); транслювання голоса викладача / учня, навчальних програм, аудіо-відеоматеріалів у відмінній якості, електронних словників тощо   д. 

Групова робота

Викладач має можливість ділити учнів на довільні групи, призначати лідера групи, частково наділяючи його повноваженнями викладача; призначати кожній групі окреме завдання та контролювати процес його виконання; функція групового спілкування дозволяє учням, що входять до складу однієї групи, спілкуватися між собою.

Голосовий зв'язок між викладачем і учнями

Якісний голосовий зв'язок використовується для організації діалогу викладача з обраним учням, для проведення дискусії з кількома учнями, а також для вдосконалення навичок говоріння при спілкуванні в групах.

Створення авторських уроків

Викладач може підготувати власні навчальні відео-та аудіо-матеріали з існуючих у нього аудіо-і відеофайлів, навчальних аудіоматеріалів на цифрових носіях інформації, записів його голосу, записів дій, вироблених на будь-якому з комп'ютерів навчального комплексу або будь-яких інших файлів. 

Управління навчальними матеріалами

Викладач може відправляти всім учням (групі або обраному вчиться) відео-, аудіо, текстові матеріали; студенти можуть виконувати завдання в своєму темпі, використовуючи матеріали викладача.

Самостійна робота

Для повторення вивченого на уроці матеріалу, проведення самостійного навчання, учні можуть використовувати дане програмне забезпечення у себе вдома

Оперативне тестування 

Надає можливість викладачеві провести перевірку знань усіх студентів з негайною оцінкою результатів тестування. Може замінити весь процес проведення традиційного іспиту без використання паперу

Моніторинг робочих місць учнів

Надає можливість викладачеві проводити моніторинг робочих місць учнів при якому він бачить на своєму комп'ютері все, що відбувається на їхніх моніторах.

Віддалене управління

За необхідності, викладач може віддалено керувати комп'ютерами учнів зі свого робочого місця.

Передача текстових повідомлень

Викладач може обмінюватися з учнями текстовими повідомленнями в режимі реального часу.

 

 

 

 

Технічні характеристики ноутбука  Lenovo

Короткі характеристики

Екран 15.6" (1366x768) LED / AMD or Intel Dual-Core / RAM 4 ГБ / HDD 500 ГБ / AMD Radeon HD 6310M / DVD+/-RW  / LAN / Wi-Fi / веб-камера / Win 7 / 2.6 кг

Екран

15.6" WXGA HD (1366x768)

Процесор

Двоядерний

Обсяг оперативної пам'яті

4 ГБ

Тип оперативної пам'яті

DDR3

Жорсткий диск

500 ГБ

Графічний адаптер

Інтегрований

Мережеві адаптери

Wi-Fi 802.11 b/g

Fast Ethernet

Оптичний привід

DVD+/-RW 

Додаткові можливості

Веб-камера
Вбудований мікрофон

Роз'єми і порти введення-виведення

2 порти USB 3.0 / 1 порт USB 2.0 / HDMI / RJ-45 (LAN) /вихід на навушники / мікрофонний вхід / кард-рідер 2-в-1

Операційна система

Windows 7 

Батарея

Літій-іонна, 6-ти осередкова

Розміри (Д х Ш х В)

376 x 246 x 343 мм

Вага

2.6 кг

Комплект поставки

Ноутбук, батарея, адаптер живлення, документація

Гарантія

12 місяців

Колір

Brown