Програмне забезпечення Лінгафонний кабінет (10 +1 робочих місць)

Огляд

 

Програмне забезпечення для лінгафонного кабінету (ПЗ для ЛК) - це велике рішення для більшої ефективності викладання і навчання:

 

– Функції опитування включають інструменти для створення опитувань і автоматичного оцінювання результатів. Таким чином викладач має більше можливостей для оцінки процесу навчання.

– Викладач може створювати групи студентів, призначати лідера і завдання для групи. Групувати студентів для окремого навчання.

– Режим трансляції або показ живого відео від викладача допомагає студентам вивчати матеріал швидше і в більшому обсязі.

– Використання функцій потужного інструменту Virtual Recorder робить зручним вивчення мов.

– Викладач може управляти програмами і веб-вузлами, і блокувати ті, до яких забороняє студентам доступ.

– Розширені можливості системи безпеки забороняють студентам залишати систему без дозволу викладача.

 

 

 

 

 

Лінгафонний кабінет
50 400.00грн.
Артикул: 05010
Ціна: 50 400.00грн.

Монтаж та інсталяція

Спецификация

Специфікація: 

 

Технічні характеристики програмного комплексу

Можливості програмного забезпечення

Опис

Віртуальний цифровий магнітофон

Дозволяє прослуховувати аудіофайли, записувати мовлення, а також виконувати обидві дії одночасно, що особливо важливо при відпрацюванні учнями наступних мовних навичок:

- Читання і повторення (прослуховування аудіозапису, синхронне читання тексту);

- Аудіювання і вимова (прослуховування аудіозапису, тренування вимови, запис свого голосу для подальшого порівняння зі зразком); 
-  Листи (проведення диктанту, викладу);

- Синхронного перекладу (виконання ролі перекладача-синхроніста з можливістю запису власного перекладу).

Он-лайн трансляція навчальних матеріалів

Транслювання на комп'ютери всіх учнів (групи, чи обраної учня) навчальних матеріалів безпосередньо з комп'ютера викладача (або з комп'ютера обраного учня); транслювання голоса викладача / учня, навчальних програм, аудіо-відеоматеріалів у відмінній якості, електронних словників тощо 

Групова робота

Викладач має можливість ділити учнів на довільні групи, призначати лідера групи, частково наділяючи його повноваженнями викладача; призначати кожній групі окреме завдання та контролювати процес його виконання; функція групового спілкування дозволяє учням, що входять до складу однієї групи, спілкуватися між собою.

Голосовий зв'язок між викладачем і учнями

Якісний голосовий зв'язок використовується для організації діалогу викладача з обраним учням, для проведення дискусії з кількома учнями, а також для вдосконалення навичок говоріння при спілкуванні в групах.

Створення авторських уроків

Викладач може  підготувати власні навчальні відео-та аудіо-матеріали з існуючих у нього аудіо-і відеофайлів, навчальних аудіоматеріалів на цифрових носіях інформації, записів його голосу, записів дій, вироблених на будь-якому з комп'ютерів навчального комплексу або будь-яких інших файлів. 

Управління навчальними матеріалами

Викладач може відправляти всім учням (групі або обраному вчиться) відео-, аудіо, текстові матеріали; студенти можуть виконувати завдання в своєму темпі, використовуючи матеріали викладача.

Самостійна робота

Для повторення вивченого на уроці матеріалу, проведення самостійного навчання, учні можуть використовувати дане програмне забезпечення у себе вдома

Оперативне  тестування

Надає можливість викладачеві провести перевірку знань усіх студентів з негайною оцінкою результатів тестування. Може замінити весь процес проведення традиційного іспиту без використання паперу 

Моніторинг робочих місць учнів

Надає можливість викладачеві проводити моніторинг робочих місць учнів при якому він бачить на своєму комп'ютері все, що відбувається на їхніх моніторах.

Віддалене управління

За необхідності, викладач може віддалено керувати комп'ютерами учнів зі свого робочого місця

Передача текстових повідомлень

Викладач може обмінюватися з учнями текстовими повідомленнями в режимі реального часу.