Система телеконференцзв'язку (до 16 учасників)

Огляд

 

Система відеоконференцзв'язку: трансляція відео, голосу, екрану між будь-якою кількістю учасників, передача файлів, проведення тестів і голосування, захист і збереження протоколу.

 

Ноутбук Lenovo IdeaPad B570 може похвалитися блоком цифрових клавіш і зручною розкладкою, яка сприяє комфорту при довготривалій роботі з текстом. Об'єм оперативної пам'яти складає 2 ГБ, жосткого диска — 320 ГБ. Графічний адаптер — інтегрований, Intel HD Graphics.

 

Акустична система SP-HF1201A складається з високоякісних компонентів, а корпус виконаний з міцних панелей МДФ. Завдяки поєднанню в кожній колонці двох 4” низькочастотних динаміків і 1,5” твітера акустична система відтворює глибокий і чистий звук загальною потужністю 30 Вт. 

 

Гарнітура Plantronics Audio 655 USB – перша гарнітура з підтримкою широкополосного голосового кодека SILK.

 

Комутатор D-Link DES-1016D оснащений 16 портами 10/100 Мбіт/с, щодозволяють невеликій робочій групі гнучко підключатися мережам до Ethernet і Fast Ethernet, а також інтегрувати їх. Це досягається завдяки властивості портів автоматично визначати мережеву швидкість, погоджувати стандарти 10Base-T і 100Base-TX, а також режим передачі напів/поповний дуплекс.

 

Веб-камера Logitech HD Webcam C270 забезпечує відеовиклики в форматі високої чіткості з роздільною здатністю 720p через більшість розповсюджених клієнтів для обміну миттєвими повідомленнями і через Logitech Vid™ HD. Якщо недостатньо часу для відеовиклику, можна легко зняти фотографії (з програмною обробкою). Працює з додатками Skype™, Windows Live™ Messenger, Yahoo!® Messenger, AOL® Instant Messenger (AIM®) та іншими популярними програмами обміна миттєвими повідомленнями.

 

Проектор Epson EB-420W розролений спеціально для навчальних закладів, а також сучасних офісів. Крім унікально малої відстані від проектора до екрана, необхідного для створення чіткого і рівномірно яскравого широкоекранного зображення, Epson EB-420W відрізняється зручністю встановлення, мобільністю і надійністю. Проектор Epson EB-420W в поєднанні з інтерактивною дошкою – це новий стандарт сучасного навчання, зручного для вчителя, цікавого і ефективного – для учнів.

 

Завдяки новій 3LCD-панелі фокусна відстань Epson EB-420W скорочується на 5% в порівнянні з попередніми моделями. Для отримання широкоекранного зображення (підтримка роздільної здатності WXGA) діагоналлю 60 дюймів проектору потрібна відстань всього в 62 см. При цьому картинка буде рівномірно яскравою, без пересвіту і тіней. Проектор Epson EB-420W практично безшумний в роботі і простий у встановленні. Потужний вбудований динамік на 16 Вт забезпечує звуковий супровід освітніх матеріалів, таких як навчальні DVD-диски. Більш того, пристрій обладнано рядом засобів защхисту, які виключають ймовірність крадіжки. Спеціально розроблена для освітніх закладів версія – Epson EB 420We – захищена паролем і забезпечена комплектом попереджуючого маркування, а відсутність кнопок керування на корпусі (доступ до меню тільки через ПДУ) робить пристрій безкорисним у випадку крадіжки.

 
 
 
 
 

82 172.10грн.
Артикул: 04010 / 14020 / 15010 / 13110 / 08010 / 16040 / 16090 / 16050
Ціна: 82 172.10грн.
1 × Інтерактивна дошка ePresenter ЕР08 (USB)
1 × Проектор Epson EB-420 (короткофокусний) + Cтінове кріплення для проектора Epson ELPMB27
1 × Веб-камера Logitech HD Webcam C270
Інтерактивна дошка ePresenter ЕР08 (USB)

Ви можете вибрати додаткові компоненти до ePresenter

Вибріть монтажний комплект для кріплення проектора та дошки

Закажіть роботи з монтажу проектору, прокладки кабелю та встановлення ПЗ

Виберіть додатковий семінар по роботі з інтерактивним обладнанням

Проектор Epson EB-420 (короткофокусний) + Cтінове кріплення для проектора Epson ELPMB27

Виберіть тип кріплення для проектора

Виберіть тип кабелю для підключення проектора